E-BOOK
8 Zyskownych Nisz 
W Dropshippingu
CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? 
  • 8 Zyskownych Nisz w Dropshippingu 
  • 25 Przykładowych Produktów 
  • Sklepy Generujące Miliony $ Sprzedaży 
  • ​Angażujące oraz Konwertujące Reklamy 
  • ​Dokładne Obliczenia Dla Każdego Produktu (BEP, Zysk, Proponowana Cena Sprzedaży) 
  • ​Moje Notatki oraz Przemyślenia Na Temat Każdego Produktu

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA 
I ODBIERZ DARMOWEGO E-BOOKA!

Zapoznałem się i akceptuję Regulaminu newslettera i Politykę prywatności. Zapisuję się do newslettera, żeby otrzymywać wiadomości ze świata e-commerce oraz informacje marketingowe od Ecommway Academy. Wiem, że w zamian za zapis uzyskam dostęp do ebooka.
Jeśli chcesz otrzymać dostęp do mojego ebooka i nie chcesz zapisywać się do newslettera możesz go po prostu kupić za kwotę 49zł. Napisz do mnie na info@ecommwayacademy.pl
Autor e-booka: Dawid Jakubowski 
Zajmuję się sprzedażą w internecie od 2018r. Gdy zaczynałem nie miałem bladego pojęcia jak działa social media marketing, jak sprzedawać w internecie oraz czym jest dropshipping. 

Dziś generuję sprzedaż na poziomie kilkuset tysięcy złotych każdego miesiąca. Używam platformy Shopify, aby sprzedawać produkty w Stanach Zjednoczonych, Europie czy Australii. Mogę to robić zdalnie z każdego miejsca na ziemi.

Chcę Ci pokazać że e-commerce jest przyszłością i warto zainteresować się tym już dziś. Nauczę Cię jak założyć swój własny sklep internetowy. Jak się reklamować na platformach takich jak Facebook czy Instagram. Na czym polega dropshipping oraz wiele więcej! 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Dawid Jakubowski,
działający pod firmą Ecommway Academy Dawid Jakubowski, NIP: 6443563900, Regon: 520613941,
adres: ul. Żelazna 2, Katowice 40-851
Copyright © 2022 ecommwayacademy.pl