SPRZEDAŻ ZAmknięta
STWÓRZ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY W MODELU DROPSHIPPING 
BEZ DOŚWIADCZENIA ORAZ DUŻEGO KAPITAŁU!
CASE STUDY 3,500,000 PLN
*w przeliczeniu z 838,000 USD na PLN po aktualnym kursie* 
ECOMMWAY ACADEMY 
E-commerce & Dropshipping
 • Ponad 140 lekcji video o łączniej długości 28 godzin 
 • 8 modułów, w których przeprowadzę Cię przez cały proces zakładania własnego sklepu internetowego
 • Case Study 3,500,000 PLN w dropshippingu
 • ​​Wsparcie zespołu ecommway
 • ​Dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów
 • ​Regularne Live'y Q&A
 • ​Checklista skutecznego sklepu online
 • ​Aktualizacje tematów omawianych w kursie
 • ​Cykliczny newsletter (nowość) 
 • ​Gotowe szablony kopiuj/wklej, lista sprawdzonych narzędzi oraz kalkulator BEP
 • ​Certyfikat ukończenia kursu
 • ​Dostęp dożywotni
CO otrzymujesz kupując dostęp 
do Ecommway academy? 
MODUŁ 1: MINDSET & FUNDAMENTY 
Zanim przejdziemy do tworzenia własnego sklepu internetowego omówimy wszystkie najważniejsze zagadnienia oraz terminologię. Wytłumaczę Ci na czym polega dropshipping, dlaczego warto tworzyć własną markę, jakie są wady i zalety jak i również gdzie warto sprzedawać: 
w Polsce czy za granicą. 
MODUŁ 2: PRODUKT & HURTOWNIE   
Pierwsza i jedna z ważniejszych spraw to jest wybór produktu do sprzedaży. W tym module pokazuję jakie produkty warto sprzedawać, a jakich absolutnie nie ma sensu nawet testować. Zdradzam moje metody szukania oraz weryfikowania produktów. Pokazuję gdzie szukać dostawców i jak się z nimi kontaktować. Zobaczysz również jak obliczać progi rentowności dla różnych produktów, dzięki czemu możesz oszacować ile zarobisz na każdej sprzedaży! 
MODUŁ 3: SKLEP SHOPIFY (KROK PO KROKU)  
Mamy już produkt, więc warto byłoby postawić również sklep internetowy. W tym module pokazuję jak krok po kroku założyć oraz skonfigurować własny sklep Shopify na rynek amerykański. Nie zabraknie również ustawień płatności, projektowania logo, dodawania produktów na sklep czy tworzenia opisów. Po tym module twój sklep internetowy będzie w pełni gotowy do działania!
MODUŁ 4: OBSŁUGA SKLEPU ORAZ ZAMÓWIEŃ
Jak zapewne wiesz, własny sklep internetowy to nie tylko leżenie na plaży i sprawdzenie zamówień. Każdy biznes wymaga obsługi oraz procesów. W tym module pokazuję jak składać zamówienia u sprzedawców, jak wystawiać faktury np. z Aliexpress, jak prowadzić obsługę klienta oraz chyba najważniejsze - jak zlecać różne czynności freelancerom oraz pracownikom. 
MODUŁ 5: FACEBOOK ADS 
Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu i nie bez przyczyny. Jeśli nie przedstawimy naszego produktu klientom, nie będą mieli oni szansy na złożenie zamówienia na naszym sklepie. W tym module dokładnie omawiam reklamy Facebook & Instagram Ads. Pokazuję jak stworzyć konto reklamowe, jak tworzyć kampanie marketingowe, jak testować oraz skalować reklamy. Jest tutaj zawarte ABSOLUTNIE WSZYSTKO, co musisz wiedzieć na temat reklam w social mediach! 
MODUŁ 6: E-MAIL MARKETING 
Często pomijana forma marketingu, dzięki której możemy znacznie poprawić wyniki na naszym sklepie małym nakładem pracy. W tym module zdradzam jak ustawić automacje na porzucone koszyki oraz na zapisy na listę mailową w programie mailowym Klaviyo. Przedstawiam również jak stworzyć kampanię mailową na specjalne wydarzenia jak np. Black Friday. 
MODUŁ 7: POZOSTAŁE FORMY MARKETINGU 
W biznesie dywersyfikacja to podstawa. Warto rozważyć pozostałe formy pozyskiwania ruchu jak np. Google Ads, TikTok Ads, Influencer Marketing czy organiczne pozyskiwanie klientów. W tym module omawiam powyższe formy marketingu oraz pokazuję, kiedy warto je stosować a kiedy nie.    
MODUŁ 8: PRAWO I PODATKI 
Prawo i podatki - dwa tematy, które często blokują osoby początkujące przed rozpoczęciem biznesu. Jak to mówią „nie taki diabeł straszny jak go malują”. W tym module podpowiadam na podstawie mojego wieloletniego doświadczenia w biznesie: gdzie założyć firmę i jaką formę opodatkowania wybrać. Omawiam podatek VAT na świecie, opłaty importowe, cło oraz aspekty prawne na sklepie internetowym. Wskazuję również jakich produktów pod żadnym pozorem nie można sprzedawać. 
Zastrzeżenie: Informacje przekazane w tym module nie są poradą prawną, poradą księgową, poradą podatkową ani poradą biznesową. W celu przeanalizowania twojej indywidualnej sytuacji, zachęcam Cię do kontaktu z odpowiednim specjalistą.
BONUS 1: CASE STUDY 
3,500,000 PLN W DROPSHIPPINGU
W tej części kursu zobaczysz jak wygląda działający sklep internetowy generujący setki zamówień każdego miesiąca. Omówię dokładnie produkt, reklamy, aplikacje oraz wszystkie strategie oraz techniki marketingowe użyte na tym sklepie. Prawdziwa kopalnia wiedzy! 
BONUS 2: DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY DLA KURSANTÓW + WSPARCIE ZESPOŁU + REGULARNE LIVE'Y Q&A  
Po drodze na pewno pojawią się przeszkody oraz problemy. To jest pewne! Natomiast nie zostaniesz z tymi problemami sam. Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów, w której wzajemnie się wpieramy, pomagamy, dzielimy sukcesami oraz porażkami. Na grupie aktywny jest mój zespół, który odpowiada na wszystkie pytania, więc masz pewność, że nie zostaniesz ze swoim problemem sam.

 Regularnie również odbywają się live'y Q&A, na których na żywo odpowiadam na pytania kursantów oraz omawiam bieżącą sytuację na rynku e-commerce.
BONUS 3: CHECKLISTA SKUTECZNEGO SKLEPU ONLINE
Dodatkowo dostaniesz checklistę wszystkich rzeczy, które musisz wykonać przed odpaleniem reklam na swoim sklepie internetowym, tak aby realizować zamówienia od samego początku. 
BONUS 4: GOTOWE SZABLONY, LISTA SPRAWDZONYCH NARZĘDZI & KALKULATOR BEP 
Otrzymasz gotowe szablony KOPIUJ / WKLEJ do obsługi klienta oraz do automatyzacji e-mail marketingu. Dodatkowo poznasz wszystkie narzędzia, aplikacje oraz strony, których ja używam prowadząc swoje sklepy internetowe. Do obliczania ceny produktu oraz rentowności przyda Ci się również mój autorski kalkulator BEP stworzony w excel'u.
BONUS 5: CYKLICZNY NEWSLETTER (NOWOŚĆ)
Co dwa tygodnie dostaniesz newsletter z najświeższymi informacjami ze świata ecommerce, dropshippingu oraz szeroko pojętego biznesu online. Znajdziesz w nim również polecane narzędzia i kalendarium ze świętami, z okazji których możesz zorganizować promocje w swoim sklepie. 

A co najważniejsze, każdy członek społeczności może wyrazić opinię na jego temat i dać nam sugestię, jakie tematy powinniśmy w nim poruszyć, by był jak najbardziej pomocny.
Certyfikat ukończenia kursu
Po ukończeniu kursu, otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności z zakresu e-commerce.
KTO jest autorem kursu? 
DAWID JAKUBOWSKI
Zawód: Przedsiębiorca, ekspert e-commerce, właściciel sklepów internetowych 
Wykształcenie: Middlesex University w Londynie, kierunek Banking & Finance 
Hobby: Podróże, motoryzacja, sport 
Ulubiony cytat: First learn, then remove the ''L'' 
Podczas studiów, kiedy pracowałem na nocne zmiany w magazynie lub po 14 godzin na zmywaku wiedziałem, że nie tak powinno wyglądać moje życie. Obiecałem sobie wtedy, że otworzę własny biznes i zrobię wszystko, żeby nie musieć pracować dla kogoś i słuchać poleceń już nigdy w życiu.

Po studiach wróciłem do kraju (lato 2018) i miałem dwie możliwości: albo szukam pracy w korporacji, gdzie być może dostanę 3k na rękę, albo robię coś swojego. Wybrałem drugą opcję i tak się akurat złożyło, że usłyszałem o dropshipping'u i postanowiłem, że spróbuję z własnym sklepem internetowym.

Początki były trudne... Dziesiątki godzin spędzone na YouTube próbując zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Kupiłem również sporo kursów od ekspertów z całego świata i po jakimś czasie moje wysiłki zaczęły przynosić rezultaty. Po kilku miesiącach przekroczyłem barierę 100k PLN sprzedaży w miesiącu i zacząłem nabierać wiatru w żagle. Nieustannie się ucząc i testując kolejne produkty oraz strategie marketingowe.

Kilka lat później mogę pochwalić się przychodem na moich sklepach na ponad 8 mln PLN oraz spieniężeniem pierwszego sklepu za sześciocyfrową kwotę. Jest to niesamowite, jak życie może się zmienić w tak krótkim czasie, jeśli włożymy sporo pracy i serca w realizacje swoich marzeń.
MEDIA & PUblikacje 
PRZYGODY PRZEDSIĘBIORCÓW
PAWEŁ 
ALBRECHT
PRZYGODY PRZEDSIĘBIORCÓW
DUŻY W MALUCHU
GRZEGORZ KUSZ
BIZNES OD POCZĄTKU
DLA KOGO JEST TEN KURS? 
✅  OSOBY 
POCZĄTKUJĄCE 
Kurs powstał przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z e-commerce oraz z dropshippingiem. Tłumaczone są wszystkie kluczowe zagadnienia, a lekcje prowadzone są tak, aby każdy zrozumiał przekaz, nawet osoby które nigdy wcześniej nie działały w biznesie online! 
✅  OSOBY ŚREDNIOZAAWANSOWANE 
Takie osoby również znajdą mnóstwo przydatnych informacji oraz strategii marketingowych, które są niezbędne do zwiększania rentowności na sklepie internetowym. Wzrost konwersji na sklepie nawet o 1 pkt % może się przełożyć na znaczną poprawę wyników. 
❌ OSOBY 
ZAAWANSOWANE 
Jeśli robisz ponad 100k USD przychodu co miesiąc to ten kurs prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Aczkolwiek być może dowiesz się czegoś co pomoże Ci jeszcze skuteczniej działać w branży E-commerce. 
ZOBACZ OPINIE Oraz wyniki kursantów:
Poniższe opinie oraz wyniki zostały zamieszczone przez klientów i podlegały w tym zakresie weryfikacji. Po moderacji publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. 
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Wyniki - Dawid Jakubowski
1,000,000 PLN w 80 dni 
Pierwszy milion dollarów
Black Friday & Cyber Monday 2020 
Dzienny rekord 
(ok 34,200 PLN) 

AGENDA KURSU

MODUŁ 1: 
MINDSET & FUNDAMENTY 
 • Dlaczego warto otworzyć sklep internetowy? 
 • Przewaga własnego sklepu nad Allegro czy Amazon 
 • Co to jest dropshipping? 
 • ​Wady i zalety dropshippingu
 • ​Jaki sklep wybrać?
 • Jak często testować produkty?
 • Gdzie warto sprzedawać w Polsce czy za granicą?
 • ​Ile można zarobić na dropshippingu? 
 • ​Mindset - Jak osiągnąć sukces?
 • Psychologia sprzedaży - Dlaczego ludzie kupują?
 • ​Lejek sprzedażowy
 • ​Jaki budżet na start?
MODUŁ 2: 
PRODUKT & HURTOWNIE
 • 5 cech zyskownego produktu
 • ​Jakich produktów nie warto sprzedawać? 
 • ​Szukanie zwycięskich produktów metoda 1
 • ​​Szukanie zwycięskich produktów metoda 2
 • ​​Szukanie zwycięskich produktów metoda 3
 • ​​Szukanie zwycięskich produktów metoda 4
 • ​Analiza rynku
 • ​Gdzie szukać sprzedawców oraz hurtowni?
 • ​Weryfikacja produktu oraz sprzedawcy
 • ​Materiały promocyjne
 • ​Obliczenia ceny produktu & BEP 
MODUŁ 3: 
SKLEP SHOPIFY (KROK PO KROKU)   
 • Jaki wybrać CMS?
  Dlaczego Shopify jest najlepsze? 
 • ​Rejestracja na Shopify i wybór planu
 • ​Nazwa marki
 • ​Zakup i konfiguracja domeny
 • ​Wybór motywu
 • ​Podpięcie płatności 
 • ​Polskie płatności na Shopify
 • ​Konfiguracja ustawień
 • ​Nawigacja oraz strony
 • ​Klasyczne dodawanie produktu 
 • ​Kolekcje oraz stany magazynowe
 • ​Dodawanie produktów przez Oberlo/DSers
 • ​Psychologia kolorów
 • ​Jak zrobić dobre logo 
 • ​Personalizacja sklepu
 • ​Konfiguracja strony głównej 
 • ​Tworzenie opisu produktu
 • ​Wysyłka - Płatna czy darmowa?
 • ​Aplikacje na sklepie
  (6 lekcji) 
 • ​Kody rabatowe
 • ​Support Shopify 
 • ​Ustawienia podatku VAT
 • ​Jak wdrożyć dyrektywę Omnibus
MODUŁ 4: 
OBSŁUGA SKLEPU ORAZ ZAMÓWIEŃ 
 • ​Czym jest Lifetime Value?
 • ​Składanie zamówień przez Oberlo/DSers
 • ​Składanie zamówień przez Mussfulfill
 • ​Składanie zamówień za pomocą agenta w Chinach
 • ​Manualna obsługa zamówień
 • ​Obsługa klienta + szablony
 • ​Zwroty produktów
 • ​Faktury z Aliexpress 
 • ​Analityka oraz raporty
 • ​​Integracja Google Analytics z Shopify
 • ​Jak delegować obowiązki?
 • ​Blokady PayPal 
 • ​PayPal Dispute
 • ​Bank Chargeback
 • ​Zarządzanie kapitałem & Cash Flow 
MODUŁ 5: 
FACEBOOK & 
INSTAGRAM ADS 
 • Założenie konta business manager 
 • ​Założenie konta reklamowego 
 • ​Omówienie panelu Facebook'a 
 • ​Stworzenie Pixel'a 
 • ​Weryfikacja domeny
 • ​Konta na social mediach
 • ​Integracja Facebooka z Shopify
 • ​Ustawienie zdarzeń 
 • Etap 1 - Kampania 
 • ​ABO vs CBO 
 • Etap 2 - ​Zestawy reklamowe
 • ​Ustawienia kolumn
 • ​KPI dobrej reklamy
 • ​Kreacja video
 • ​Etap 3 - Reklama 
 • ​Jak śledzić wyniki reklam?
 • ​​Jak śledzić wyniki reklam w Google Analytics 
 • ​Custom audience
 • ​Lookalike audience 
 • ​Testowanie faza I 
 • ​Testowanie faza II 
 • ​Testowanie faza III 
 • ​Mamy zwycięską kreację! Co dalej?
 • ​Kill or Scale? 
 • ​Skalowanie horyzontalne vs wertykalne  
 • ​Remarketing 
 • ​Facebook Page Score
 • ​Bany oraz ograniczenia na Facebooku 
 • ​Back-up Facebooka 
 • ​Brak sprzedaży - Co robić?
 • ​Support Facebooka
 • ​Zwiększanie limitów płatności
MODUŁ 6: 
E-MAIL 
MARKETING   
 • Dlaczego e-mail marketing jest tak ważny? 
 • ​Jaką platformę wybrać? Dlaczego Klaviyo?
 • ​Integracja z Shopify
 • ​Omówienie panelu Klaviyo 
 • ​Zarządzanie listami mailowymi
 • ​Automacje na porzucone koszyki
 • ​Automacje na powitanie
 • ​Automacje dla powracających klientów
 • ​Kampanie mailowe
 • ​Konfiguracja Pop-up
 • ​Powiadomienia Shopify 
MODUŁ 7: 
POZOSTAŁE FORMY MARKETINGU  
 • Dywersyfikacja ruchu na sklepie 
 • ​Organiczne pozyskiwanie ruchu na social media
 • ​Influencer marketing
 • ​Instagram shoutouts 
 • ​Google Ads
 • ​​Pinterest Ads
 • ​TikTok Ads
 • ​Blog oraz artykuły 
MODUŁ 8: 
PRAWO & 
PODATKI  
 • Gdzie założyć firmę:
  w Polsce czy za granicą?
 • ​Firma w Polsce
 • ​Firma za granicą 
 • ​Podatek VAT na świecie (Podatki w USA) 
 • ​Cło oraz podatki importowe
 • ​Wymagania prawne
  w e-commerce
 • ​Znaki towarowe oraz prawa autorskie 
 • ​Patenty
 • ​Dyrektywa Omnibus

PRZYKŁADOWA LEKCJA:
ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA DROPSHIPPINGU? 

Poniżej jedna z lekcji z modułu pierwszego: Mindset & Fundamenty. 
Możesz sprawdzić czy odpowiada Ci sposób przekazywania wiedzy oraz jakość materiałów.  Zapraszam do obejrzenia! 
NAJCzęściej Zadawane Pytania 
Czy kurs pokazuje jak założyć sklep w Polsce czy za granicą? 
Kurs pokazuje jak stworzyć działający oraz rentowny sklep online w modelu dropshipping działający na rynek amerykański. Natomiast sam model biznesowy działa w ten sam sposób zarówno w USA jak i w Polsce czy innych miejscach na świecie. W kursie również daję wiele wskazówek oraz przykładów odnośnie rynku polskiego. 
Czy sklep, który wygenerował 1,000,000 PLN przychodu jest na rynek polski czy zagraniczny? 
Sklep ten jest w języku angielskim i skupia się na rynku amerykańskim. Kwota 1,000,000 PLN została przekonwertowana po aktualnym kursie USD/PLN
Czy muszę znać język angielski, żeby otworzyć sklep online w modelu dropshipping? 
Jeśli chcesz otworzyć sklep w USD na rynki zagraniczne, to wymagana jest znajomość języka angielskiego na co najmniej średnim poziomie. Jeśli masz barierę językową - nie przejmuj się! W kursie pokazuję jak łatwo i sprawnie, za pomocą pewnych narzędzi, tworzyć opisy oraz teksty sprzedażowe w języku angielskim. Język nie powinien być przeszkodą. 
Czy dostęp dożywotni oznacza, że będę mogł/a korzystać z kursu oraz dodatkowych funkcji do końca życia? 
Nie. Okres dożywotni oznacza dostęp do platformy kursowej oraz wszelkich dodatkowych funkcji dopóki projekt Ecommway Academy jest prowadzony, rozwijany i aktualizowany. Po zakończeniu projektu dostępy oraz wszelkie dodatkowe funkcje będą utracone. 
Biznes online jest dla mnie nowością. Czy dam radę wszystko zrobić sam? 
Ten kurs powstał dla osób takich jak ty. Poprowadzę Cię ''za rękę'' przez cały proces tworzenia sklepu internetowego. Jeśli jakiś etap będzie sprawiał Ci trudności zawsze możesz napisać na naszej grupie mentoringowej lub zlecić konkrente zadania freelancerom. 
Jaki jest minimalny wymagany kapitał, żeby otworzyć swój sklep internetowy? 
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Natomiast ja w 2018 roku zaczynałem z kwotą 4k PLN (z czego 2k pożyczyłem od rodziców). Myślę że, rozsądną kwotą na start będzie budżet nie mniejszy niż 5k PLN, ale oczywiście im więcej tym lepiej. 
Czy muszę posiadać umiejętności programistyczne, żeby założyć swój sklep internetowy? 
Nie! Narzędzia jakimi będziemy się posługiwać są bardzo intuicyjne i nie wymagają znajomości kodowania ani programowania. Większość integracji jest tak prosta, jak założenie konta na Instagramie. Jeśli pojawią się jakieś elementy wymagające kodowania, poprowadzę krok po kroku tak aby wszystko działało bez zarzutów! 
POMAGAMY REALIZOWAĆ MARZENIA!
ECOMMWAY ACADEMY JEST OFICJALNYM SPONSOREM
ADAMA GRONA W ZAWODACH DRIFT OPEN 
Wspieramy cele charytatywne! 
KAŻDY ZAKUP DOSTĘPU DO KURSU ECOMMWAY ACADEMY TO POMOC DLA POTRZEBUJĄCYCH!
PRZEKAZALIŚMY JUŻ PONAD 27,000 ZŁ 

Dotychczas wspieraliśmy między innymi: 
⚫ Fundację siępomaga.pl 
⚫ Polską Akcję Humanitarną 
⚫ Fundację Neptuna 

DOŁĄCZ DO ECOMMWAY ACADEMY 
I OTWÓRZ WŁASNY ZYSKOWNY SKLEP ONLINE! 
ECOMMWAY ACADEMY 
E-commerce & Dropshipping 
 • Ponad 140 lekcji video o łącznej długości 30 godzin
 • 8 modułów, w których przeprowadzę Cię przez cały proces zakładania własnego sklepu internetowego
 • Case Study 3,500,000 PLN w dropshippingu
 • ​Wsparcie zespołu ecommway 
 • ​Regularne Live'y Q&A
 • ​Checklista skutecznego sklepu online
 • ​Aktualizacje tematów omawianych w kursie 
 • ​Cykliczny newsletter (nowość) 
 • ​​Gotowe szablony kopiuj/wklej, lista sprawdzonych narzędzi oraz kalkulator BEP
 • ​Certyfikat ukończenia kursu
 • ​Dostęp dożywotni 
  SPRZEDAŻ ZAMKNIĘTA! 

  ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

  Poinformujemy Cię o Otwarciu Sprzedaży Mailowo oraz SMS!

   Klikając „zapisz się na listę oczekujących” wyrażam chęć zapisu do e-mail newslettera, w celu otrzymywania informacji marketingowych. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę odwołać oraz, że w zamian otrzymam dostęp do darmowego szkolenia online. 
   Klikając „zapisz się na listę oczekujących” wyrażam chęć zapisu do SMS newslettera w celu otrzymywania informacji marketingowych. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę odwołać oraz, że w zamian otrzymam dostęp do darmowego szkolenia online. 
   Administratorem Twoich danych osobowych jest Dawid Jakubowski, działający pod firmą Ecommway Academy Dawid Jakubowski,
   NIP: 6443563900, Regon: 520613941, adres: ul. Żelazna 2, Katowice 40-851. Zapoznaj się z naszym Regulaminem i Polityką Prywatności.
   Jeśli chcesz otrzymać dostęp do darmowego szkolenia i nie chcesz zapisywać się do newslettera możesz je kupić za kwotę 99zł brutto.

   Napisz do mnie na info@ecommwayacademy.pl

   14 - DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI !!! 

   Dołączając do Ecommway Academy, otrzymujesz 14-dniową gwarancję satysfakcji.

   Oznacza to, że jeśli w ciągu 14 dni od zakupu, stwierdzisz, że to nie dla Ciebie i będziesz chciał go zwrócić, wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość, a ja oddam Ci pieniądze.
   • MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA?
   Napisz do mnie na info@ecommwayacademy.pl
   lub zadzwoń tel. 32 746 5386 
   Pon - Pt 10:00 - 17:00 

      • NATYCHMIASTOWY DOSTĘP
      Kupując teraz, otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji oraz materiałów bonusowych od razu.   
      • BEZPIECZNE PŁATNOŚCI 
      Administratorem Twoich danych osobowych jest Dawid Jakubowski, 
      działający pod firmą Ecommway Academy Dawid Jakubowski, NIP: 6443563900, Regon: 520613941, 
      adres: ul. Żelazna 2, Katowice 40-851
      Copyright 2023 Ecommway Academy Dawid Jakubowski 
      Wykorzystuję pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w mojej Polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?